Medarbejdere


thumb image

Árni Jakobsen

e-mail: arni@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233521
Arbejdsområde: Direktør

thumb image

Petur Martin Glerfoss

e-mail: pmg@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233501
Arbejdsområde: Afdelingsleder EL

thumb image

Heini Ellingsgaard

e-mail: heini@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233528
Arbejdsområde: Afdelingsleder HVAC

thumb image

Allan Eiriksson

e-mail: allan@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233531
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Anna Petersen

e-mail: anna@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233522
Arbejdsområde: Bogholder

thumb image

Anton Arge

e-mail: anton@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233525
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Bárður Toftum Petersen

e-mail: btp@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233530
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Boas P. Hansen

e-mail: boas@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233537
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Einar Johannessen

e-mail: einar@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233535
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Eli Joensen

e-mail: eli@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233503
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Filip Sivertsen

e-mail: filip@smj.gl
Mobiltelefon:
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Hjalti á Lava

e-mail: hal@smj.fo
Mobiltelefon: +298 787575
Arbejdsområde: IT-administration

thumb image

Jóhan Magnus Gunrim

e-mail: jmg@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233533
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Jóhan Petur Petersen

e-mail: jpp@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233505
Arbejdsområde:

thumb image

Jón Eli Jacobsen

e-mail: jej@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233526
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Jón Kámar Joensen

e-mail: jkj@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233536
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Jørgin Bech Árting

e-mail: jorgin@smj.fo
Mobiltelefon:
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Kenneth Johannessen

e-mail: kenneth@smj.fo
Mobiltelefon:
Arbejdsområde:

thumb image

Kristmar E. Johannesen

e-mail: kej@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233502
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Leifur av Trøð Trondesen

e-mail: leifur@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233515
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Martin Sivertsen

e-mail: martin@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233529
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Mats Jørgensen

e-mail: mats@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233532
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Mourits M. Joensen

e-mail: mourits@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233539
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Óli Højgaard Olsen

e-mail: oli@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233527
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Pætur Jakobsen

e-mail: paj@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233523
Arbejdsområde: EL-rådgivning

thumb image

Símun Eliasen

e-mail: simun@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233524
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Torstein J. Fríðfinsson

e-mail: torstein@smj.fo
Mobiltelefon: +298 504927
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning

thumb image

Tummas Pauli Hanusarson

e-mail: tph@smj.fo
Mobiltelefon: +298 233534
Arbejdsområde: HVAC-rådgivning